Pasze dla koni

Codzienne żywienie tych dużych, ale wrażliwych czworonogów wymaga odpowiedniej wiedzy na temat ewentualnych problemów, jakie mogą u nich wystąpić. W Prohorse doskonale je znamy, dlatego oferujemy Ci doskonałej jakości specjalistyczne pasze dla koni młodych, odsadków czy dorosłych. W zależności od wieku zwierzęcia konieczne będzie dostosowanie nie tylko ilości, ale również rodzaju pokarmu. Nasze naturalne produkty są dokładnie oznakowane, dzięki czemu nie powinieneś mieć problemów wybraniem tego dopasowanego do Twoich potrzeb.

Wysoka wydajność pasz

Dbamy o to, aby w naszym sklepie właściciele tych wspaniałych czworonogów mogli zaopatrywać się w naprawdę wygodne w użyciu produkty. Dlatego oferujemy pasze dla koni młodych, odsadków i dorosłych, zawierające same naturalne składniki, w specjalistycznych mieszankach. Przy zalecanym dawkowaniu nie wymagają one dodatkowego wzbogacania – same w sobie stanowią pełnowartościowe pożywienie. Sprzedajemy je w dużych, 15-, 20- lub 25-kilogramowych workach, które ułatwiają dozowanie. W połączeniu z sianem lub świeżą trawą będą one bardzo dobrym wyborem przez cały rok. Zapewniamy atrakcyjne ceny i różne rodzaje pasz dla koni, dzięki którym prawidłowe żywienie jest nie tylko niedrogie, ale również łatwe, nawet dla jeszcze niedoświadczonych osób.

Same naturalne składniki

W Prohorse skupiamy się przede wszystkim na tym, aby proponować naszym klientom wysokiej jakości produkty. Wiemy, jak delikatne są żołądki tych zwierząt, dlatego oferujemy same naturalne pasze dla koni, będące mieszankami starannie wyselekcjonowanych ziaren, ziół i owoców. Zarówno pasze dla odsadków, jak i dla koni młodych oraz dorosłych powinny być pozbawione jakichkolwiek przetworzonych substancji, które mogłyby im zaszkodzić. Wykorzystywanie specjalistycznych preparatów jest bezpieczniejsze niż podawanie pasz z nieznanych źródeł, z uwagi na obecne w takich przypadkach ryzyko zatrucia niewłaściwymi składnikami.

Pasze dla każdego konia

Chcemy, aby właściciele czworonogów mieli u nas największy wybór pokarmów. Dlatego oferujemy różne rodzaje specjalistycznych pasz dla koni młodych, dorosłych i odsadków. Wszystkie są naturalne i dostosowane do masy ciała, wieku oraz potrzeb konkretnych zwierząt. Masz problem z wybraniem konkretnej wersji? Kieruj się wskazówkami na opakowaniach i w opisach naszych produktów bądź skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie Ci doradzi! Nasze produkty to wysoka jakość w stosunkowo niskiej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajduje się zarówno pasza dla konia dorosłego, jak i dla osobników młodych i odsadków. Warto się przekonać, jak wiele może zmienić dobra dieta!